COVID-19 Bir Virüsten Ötesi | Hüseyin Vodinalı
COVID-19 Bir Virüsten Ötesi | Hüseyin Vodinalı
COVID-19 Bir Virüsten Ötesi
COVID-19 Bir Virüsten Ötesi

COVID-19 Bir Virüsten Ötesi - Hüseyin Vodinalı

0,00
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : 30,00 ₺
İndirimli : 25,00 ₺
KDV Dahil : 25,00 ₺
:

* Bütün dünyada daha önce görülmemiş ölçekte bir krize neden olarak günlük hayatımızı etkileyen Covid-19 Pandemisi, daha önce üzerinde çalışılmış bir senaryonun uygulaması mı?

* Emperyalizm nano teknolojik aşılamayı dayatarak Orwellyen totaliter bir rejime doğru mu evriliyor? * Dünya Sağlık Örgütü, Neoconlar, büyük ilaç şirketleri ve dünyanın zengin elitleri arasındaki ilişkiler neler?

* Korona Virüs, Çin’in Kuşak ve Yol projesi ile 5G teknolojisini engellemek amacıyla laboratuvarda üretilmiş bir biyo-savaş ajanı mı?

“Covid-19: Bir Virüsten Ötesi isimli bu kitapla Vodinalı, dünya tarihinde bir dönüm noktası olan Covid-19 pandemisine farklı bir pencereden bakmanın seçeneklerini okuyucuya sunuyor. Jeopolitik çekişmelerin biyolojik alandaki hesaplaşmalarından finans kapitalin para hırsının sağlık sektöründeki yansımalarına; Birleşmiş Milletler teşkilatlarına uzanan sivil toplum örgütlerinin örümcek ağlarından devlet dışı kurumlar arasındaki gizli ilişkilere kadar pek çok alanda kaynaklara dayalı bilgiyi göz önüne seriyor. Türkiye’de, bir salgının jeopolitik perspektifte incelendiği nadir kitaplardan birisini düşünce dünyamıza kazandırdığı için Sayın Hüseyin Vodinalı’yı kutluyorum.”

E. Tümamiral Cem Gürdeniz

Benzer Ürünler