Dahiler Çetesi Seti
Dahiler Çetesi Seti
Dahiler Çetesi Seti
Dahiler Çetesi Seti
Dahiler Çetesi Seti
Dahiler Çetesi Seti

Dahiler Çetesi Seti

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 100,00 ₺
İndirimli : 80,00 ₺
KDV Dahil : 80,00 ₺
:
Dahiler Çetesi Set 5 - Kitap

1 - Dahiler Çetesi - Büyük Hazine
Hazinelere inanır mısınız?
Bilinmeyen işaretler, gizemli adamlar ve daha nice heyecan dolu serüvenler. Beklide bugüne kadar hiç rastlamadığınız kadar ilginç bir yolculuğa çıkmak üzeresiniz.

2 - Dahiler Çetesi - Başımız Dertte
Dahiler, gizemli bir kutunun peşine düştüler. Aradıkları şeyin ne işe yarayacağını ya da onları nereye sürükleyeceğine dair bir bilgileri de yok! Üstün zekalarıyla , sıra dışı yetenekleriyle her işte olduğu gibi bu gizemide çözerek üstesinden geleceklerine tüm kalpleriyle inanıyorlar.
Bizlerde Dahilerin peşinden giderek, sırları nasıl çözdüklerine şahit olacağız…

3 - Dahiler Çetesi - Sırlar Çözülüyor
Kahramanlarımız gizemli bir dünyanın kapılarını aralamaya çalışıyor. Maceranın başladığı yerde sırlar çözülmeye başlıyor. Kahramanlarımızın başarıyla çözdükleri gizemlere okurken sizde oldukça keyif alacaksınız. Günlük hayatınızda kullandığınız bir çok araç gerecin ertaya çıkış hikayesinide öğreneceksiniz.
Sevgili okurlar;
Şimdi kemerlerinizi bağlayın ve hep birlikte hikayemizin başladığı yere doğru yelken açalım.

4 - Dahiler Çetesi - Büyük Çözümler
Dahi'lerin öğretmeni merdivenden aşağı indi ve hep beraber yemek için mutfağa geçtiler. Güzel yemekler, kocaman pastalar ve tatlı sürprizlerle dolu sıcacık bir aile ortamı bizleri bekliyor. Bu arada kahramanlarımız oldukça sıkıldı. Bir an önce inanılmaz bir maceraya atılmayı iple çekiyorlar.
Sessiz olalım ve kulak verelim.Konuşmaya başladılar bile!..

5 - Dahiler Çetesi - Tatil Macerası
Hazinelere kavuşan kahramanlarımız artık güzel bir tatil planı yapmayı hak ettiler. Hem de ne Tatil! Tatil olurda hiç yalnız çıkılır mı? Şimdi hep birlikte büyükçe bir gezi otobüsüne binerek kahramanlarmızın yanında tatile çıkalım mı? Endişe etmeyin tatil dönüşü herkesi tek tek eve bırakacağız.

İyi serüvenler...
Benzer Ürünler